Tarihçemiz

2004 yılında İstanbul Sultanbeyli’de açılan firmamız ilk olarak yazılım çözümleri, bilgisayar donanımları, teknik servis ve ağ teknolojileri üzerine faaliyetlerine başlamıştır. 2007 yılında güvenlik ve otomasyon sistemleri sektörüne de girerek başta güvenlik kamera, alarm ve yangın sistemleri olmak üzere güvenlik sistemlerinin birçok alanında faaliyet gösteren firmamız gücünü kurumsal yönde kullanmış ve güvenli adımlar atmıştır.

Vizyonu gereği bilişim teknolojilerinin her alanında büyümeyi hedef haline getiren firmamız, 2008 yılında yazılım sektöründe Türkiyenin öncü kuruluşu olan ve hemen hemen bütün sektörlöre ait yazılım çözümü olan Akınsoft’un bayiliğini üstlenmiş ve Akınsoft ürünlerinin satışını ve desteğini vermeye başlamıştır. Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla Marmara genelindeki müşterilerine kaliteli ERP yazılımları sunan ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren firmamız her gün büyüyen ve uzmanlaşan kadrosuyla sizlere hizmet etmeyi misyon haline getirmiştir. 2009 yılında Türkiye genelinde en çok AKINSOFT yazılımı satışını yaparak bayi kategorisinde birinci olan firmamız AKINSOFT İSTANBUL BÖLGE BAYİ olarak halen çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla teknolojiyi yakından takip ederek, güvenlik sektörüne giriş yapılan 2007 senesinden itibaren 10 yıllık sürede hedeflerini büyük oranda yakalamıştır. Bugün kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın sistemleri, bariyer sistemleri, araç takip sistemleri, sunucu sistemleri, santral sistemleri gibi güvenlik ve otomasyon sistemleri denilince akla gelen birçok teknolojide siz saygıdeğer müşterilerimize proje desteğinde bulunmaktadır. Firmamız, gelişen teknolojiyi takip ederek pazar ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün ürün kalitesi ile yetkin hizmet vermeyi taahhüt eder. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayarak satış öncesi ve sonrasında eksiksiz hizmet vermeyi ve bu doğrultuda tercih edilebilirliği arttırmayı hedeflemektedir.