Güvenlik & Otomasyon Sistemleri

Karadeniz Bilişim Türkiye de 2004 yılında Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Başlangıcından bu yana teknolojileri, çözümleri ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir dinamik kuruluşu olmaya devam etmektedir.

Server/Network Kurulum-Destek-Bakım, Güvenlik Kameraları, Yangınve Alarm Sistemleri, Gps Araç Takip sistemi, Bariyer ve Mağaza Güvenlik Sistemleri, Telefon Santral sistemleri, Görüntülü Diafon Sİstemleri, Personel Devam kontrol Sistemleri ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olamak üzere geniş bir hizmet yelpazesi  sunan Karadeniz Bilişim  mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda projelendirme çalışması yapmakta ve o mekan için en uygun çözümleri hayata geçilmektedir. Ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır.

İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli iyileştirmesi ve yeni sürümlerle desteklenmesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

Perakende sektöründe kayıpların en aza indirilmesine yönelik çözümlerin yanı sıra mağaza performans yönetimine yönelik sistemleriyle de hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır perakende sektörüne hizmet vermesi sayesinde geliştirdiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerin ihtiyaçlarını müşterilerden önce fark eder ve buna uygun çözümler üretir.

Alarm Sistemleri

Eviniz ve iş yerinizi, yangın, gaz kaçağı, sel baskını gibi olası felaketlerden koruyabilmek ve her an evinize girerek can ve mal güvenliğinizi tehdit edecek hırsızlara karşı caydırıcı önlemler alabilmek için en etkili yöntem piyasada farklı özellik ve tasarımlarda var olan alarm sistemleri olmaktadır. Alarm düzeneklerinde bulunan hareket sensörü özelliği ile yaklaşan tehlike algılanmakta ve bu doğrultuda uyarıcı sinyal verilmektedir. Bundan dolayı iyi tasarlanmış bir alarm düzeneğine sahip bütün iş yerleri ve evler güvenli ve bütün tehlikelerden uzak olacaktır.

Teknik Alarm Sistemleri
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Yangın Sistemleri

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem mal güvenliğini korumaya yönelik sistemlerdir.

Bütün güvenlik sistemleri önemlidir. Yalnız yangın bir binaya ve yaşayanlara verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.

Yangın Sistemleri
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Kamera Sistemleri

Müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için profesyonel ekibimizle 7/24 çalışıyoruz. Özel Kamu Alanları, Şirketler, İş Yerleri, Depolar ve Araçlarınız kısaca sizin önem verdiğiniz her yer güvenlik kamera sistemiyle projelendirip sizin için en uygun olan sistemi tedarik montaj ve devriye alma aşamaları hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizlere en uygun bir dille sistem hakkında bilgi veriyoruz.

Dilerseniz ücretsiz keşif olanaklarından yararlandırıp projenizi sizinle birlikte hayata geçiriyoruz.

Dahua Güvenlik Kamerası
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Araç Takip Sistemleri

Araç Takip Sistemleri ile araçlarınız GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinden izleyebilirsiniz. Hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları noktaları, ve daha bir çok detaylı bilgiyi  online olarak bilgisayar, telefon veya tabletten takip edebilirsiniz. Araçlarınızı ve sürücülerinizi kontrol ederek, etkin yöneterek, daha fazla işi daha az maliyet ile gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Bariyer & Mağaza Güvenlik Sistemleri

Bariyer sistemleri, kontrolsüz yapılan girişleri önlemek, giriş ve çıkışların kontrol altına almak için en hızlı ve etkili çözüm yoludur. Araç girişinin istenmediği alanlarda ve araç girişleri kontrol altında tutmak için bariyer sistemleri kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. Firmamız oluşabilecek güvenlik açıklarını gidermek için sizin yanınızda…
Perakende satış mağazalarında fire kayıpları ile mücadele etmede en etkili yöntemlerden biridir. Market içi hırsızlıklarla mücadelede mağaza güvenlik sistemleri perakendecilikte karlılığın en büyük yardımcısıdır. Ürün koruma sistemi kurulmayan mağazalarda hırsızlıklar artarak devam etmektedir. Ürünlerinizin güvenliği söz konusu olduğunda Karadeniz Bilişim olarak müşterilerimize sadece ürünlerimizi pazarlama amacından daha farklı yaklaşımla mükemmel ürünlerimizle birlikte mükemmel hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz.

Bariyer Sistemleri , Mağaza Güvenliği
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Santral Sistemleri

Günümüzde yaygın olarak kullanılan telefon santralı çeşitleri; analog santral, IP santral ve sayısal(dijital) santrallerdir. Gelişen teknolojiyle birlikte firmamız güçlü kadrosuyla size özel santraller kurulumu yapmaktadır.

Santral Sistemleri
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemleri

Kapıyla konuşan kapı, otomatiğini kumande eden diafon, bas-konuş duafon şubesi, gizli görüşme özelliği vb. özellikleriyle görüntülü diafon sisteminizi Karadeniz Bilişim’ de yaptırabilirsiniz.

görüntülü diafon sistemleri

PDKS(Personel Devam Takip Sistemleri) Sistemleri

İşletmelerin çalışanlarının giriş ve çıkış saatlerini kapsamlı ve ayrıntılı olarak kayıt altında tutan, raporlayan, çalışma saatlerine, yemek molalarına, fazla mesailere, tatillere, ücretli/ücretsiz izinlere göre bordro ayarlayabilen akıllı otomasyon sistemlerine PDKS(Personel Devam Takip Sistemi ) sistemi denir.
Parmak okuyucu, iris tarama, kart okuyucu, yüz taraması seçeneklerimizden seçebilirsiniz.

Personel Devam Takip Sistemleri