AKINSOFT Hakkında

1995 yılında kurulan AKINSOFT; AKIN Yazılım Bilgisayar İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti., şirketleştiği 4 Aralık 1996 tarihini, Dünya Bilişimciler Günü olarak tüm dünyaya armağan eden bir yazılım firmasıdır. AKINSOFT, ülkemizde çok yeni bir sektör olan “yazılım” alanında son derece hızlı bir gelişme göstererek;
• Geniş ürün yelpazesi,
• Yetkili satıcı ağı,
• Servis destek kanalları ile,
Türkiye’nin en büyük markaları arasında yerini almıştır.
Ticari, ERP, Sektörel, Web ve Mobil tabanlı programları ile yazılım sektöründe faaliyet gösteren AKINSOFT, ürettiği markalar ile alanının öncü kuruluşu haline gelmiştir. Sürekli gelişen ve yerli-yabancı birçok firmanın sıkı bir rekabet içinde olduğu yazılım sektöründe; ürün çeşitliliğini artıran, mevcut ürün portföyünü geliştiren AKINSOFT, Türk ekonomisinin dinamiklerine uygun yüksek teknoloji gerektiren tasarımlara yönelmiştir.
AKINSOFT, pazarlama politikası ile Türk bilişim sektörünün önde gelen satış firmalarına, işbirliği ve iş ortaklığı kapılarını açmıştır. Kuruluşumuz, bugün Türkiye geneli için yaygın ve aktif satış kanalları, eğitim merkezleri, destek noktaları oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir.
AKINSOFT Konya, İstanbul Plazaları ve 2000’i aşkın Çözüm Ortağı ile müşterilerine hizmet götürmeye devam etmektedir.

AKINSOFT olarak hedefimiz; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere verim, sistem, kazanç ve zaman tasarrufu getiren, toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayan, yönetim kararlarını yönlendirici bilgiler üreten bir mantık çerçevesinde yazılımlar üretip dünyada yazılımın merkezini Konya olarak konumlandırmaktır. Ürün geliştirme, satış, pazarlama, satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini tutarlı, planlı bir yapı içinde sunarken toplam kalite yönetimi ve mutlak müşteri memnuniyeti felsefesi ile çalışmaktır.

AKINSOFT, beş ana grup altında toplanan ürünler sunmaktadır

Bunlar;
1. Ticari Paket Programlar,
2. ERP Çözümleri,
3. Sektörel Paket Programlar,
4. Web Tabanlı Programlar,
5. Mobil Programlar,

AKINSOFT programlarının genel özellikleri; modüler, güçlü, parametrik yapısı ile esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. En küçüğünden en büyüğüne kadar, tüm AKINSOFT ürünlerinde aynı kullanım mantığı hissedilir.

Ticari Paket Programları

AKINSOFT Ticari paketlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyabileceği tüm ticari işlemleri; cariden stok ve muhasebeye, satın almadan satış ve taksitlendirmeye kadar, AKINSOFT kalitesi ile takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan AKINSOFT Ticari Programları, işlevselliğinin ve kullanım kolaylığının yanında kolay öğrenilebilir yapıda olması ile de farkını hissettiriyor.

Akınsoft Wolvox
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

ERP Çözümleri

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışacak tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımıdır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business sistemi; işletmelerin malzeme yönetimi, malzeme ihtiyaç planlaması, kapasite ihtiyaç planlaması, maliyet muhasebesi, genel muhasebe, üretim kontrol ve kalite kontrol sistemlerinin yanında planlama, bütçe, bakım, personel (insan kaynakları) ve ön muhasebe modüllerini de kapsamaktadır. İç ihtiyaçları bildiği kadar dış pazarı ve iş süreçlerini de çok iyi araştıran AKINSOFT; global ekonominin dinamiklerine uygun ileri teknoloji gerektiren çözümler sunma politikasını, bu ürünü ile ön plana çıkarmaktadır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business’ın Azerice, İngilizce, Rusça, Almanca, Felemenkçe çevirisi tamamlandı. Program, AKINSOFT Dil Editörü sayesinde istenilen dile kolayca uyarlama imkanı sunmaktadır. Türkiye’nin en geniş program arşivine sahip yazılım evi AKINSOFT; 120’yi aşkın yazılımın yer aldığı, Türkiye’nin en geniş program arşivi ile 100’ün üzerinde sektöre hitap etmektedir.

Sektörel Programlar
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Sektörel Paket Programlar

AKINSOFT, Sektörel programları ile Muhtarlardan Valiliklere, Diş Hekimlerinden Poliklinik ve Doktorlara, Trafik Müşavirlerinden Sürücü Kurslarına, kurslardan dershanelere, Tarım İşletmelerinden Belediyelere kadar uzanan birçok kolda, AKINSOFT kalite ve güvencesini bulabilirsiniz.

Sektörel Programlar
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Web Tabanlı Programlar

AKINSOFT Web Tabanlı programlar, satışa hazır ürünlerini (e-ticaret yapısı sayesinde) online ortam üzerinden alışverişe sunmak isteyen işletmelerde, web üzerinden sipariş almak isteyen restoranlarda, kafe ve barlarda, İnsan Kaynakları Yönetimini takip etmek isteyen işletmelerde, online rezervasyon sistemi kullanmak isteyen kuaförlerde ve müşterilerine web üzerinden operatörler aracılığıyla destek sağlamak isteyen tüm işletmelerde maksimum verim ile kullanılabilinir. WOLVOX E-Ticaret ile online olarak internet üzerinden ürünler satışa sunulup, sipariş kayıtları hazırlanarak B2B sistemi üzerinden alışveriş yapısı oluşturulur. WOLVOX Online İnsan Kaynakları Programı ile personellerin giriş-çıkışlarının kontrolleri ile birlikte maaş bilgilerini görebilmelerini, istek öneri kayıtlarının aktarılmasını ve sınav anket sisteminin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş yapısı ile e-kuaför hizmetlerinin de verildiği web çözümlerinde rezervasyonlar online yapılabilmektedir. Livechat sistemi ile tanımladığınız operatörlerin son kullanıcılara destek ve yardım hizmetinin internet ortamından verilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Akınsoft Web Programlar
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Mobil Programlar

Android işletim sistemi destekli uygulamalar sayesinde gün sonu raporları, finansal analiz raporlamaları, kablosuz sipariş sistemi ile sipariş almak isteyen tüm restoran, kafe ve barlarda yapılan işlemlerin kontrolü cep telefonundan veya el terminalinden yönetilebilir. AKINSOFT WOLVOX Restaurant PDA (Android) ile masa ve adisyon fişlerinin takibi ile rezervasyon listesi üzerinden ürün sipariş işlemleri, AKINSOFT WOLVOX Mobil Satış PDA ile satış elemanları her an her yerden şirket içi bilgilere ulaşarak, anlık gelişmeleri satış temsilcilerine online olarak aktarabilir. AKINSOFT WOLVOX PDA Mobil Satış sayesinde, sahada bulunan satış ekibi, anlık stok miktarlarını, malzeme fiyatlarını, cari hesap, borç ve bakiye ilişkilerini görerek müşterilerinden sipariş alabilir, fatura kesebilir, isterse tahsilat yapabilir. AKINSOFT WOLVOX Günsonu (Android) ile WOLVOX kullanan işletme yöneticileri için günsonu ve finansal analiz raporlama işlemleri, AKINSOFT Günlük Döviz Kurları (Android) ile Merkez Bankasında belirtilen döviz kurlarının takibi, AKINSOFT KeyBox Password Manager (Android) ile işletmelerde kullanılan tüm şifrelerin güvenli bir şekilde kayıt altında tutulması işlemleri yapılabilir

Akınsoft Mobil Programlar
Daha Detaylı Bilgi İçin Diğer Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.
Akınsoft Bölge Bayi Web Adresimizi Ziyaret Edebilirsiniz.