Facebook Sayfamız

Karadeniz Bilişim Facebook hesabımızı takip ederek en güncel Akınsoft Kampanyaları, Güvenlik Sistemleri Kampanyaları, bunların haricinde günlük hayatta karışabileceğimiz trajikomik olayları sizlere aktarıyoruz. Gerektiği zaman bilgi paylaşımı gerektiği zaman mizah içerikli paylaşımlarda bulunuyoruz. Facebook hesabımızı takip etmeniz için yapmanız gereken tek şey yandaki icona tıklayarak açılan sayfadan “Arkadaşı Ekle” butonuna tıklamanız olacak.

Karadeniz Bilisim - Youtube

Youtube Kanalımız

Sizin için seçtiğimiz trajikomik videolar, akınsoft kampanya videoları, karadeniz bilişim tanıtım videoları gibi videolardan faydalanabilirsiniz. Youtube kanalımızdan en güncel video bildirimleri almak için yapmanız gereken tek şey yandaki icona tıklayarak açılan sayfadan “Abone Ol” butonuna tıklamanız olacak.

Karadeniz Bilisim - İnstagram

İnstagram Hesabımız

İnstagram Hesabımızı Takip Ediyor Musunuz? Güncel Takipçi Sayısı: 1935 Kişi Toplam Gönderi Sayısı: 135 Gönderi Karadeniz Bilişim İnstagram hesabımızı takip ederek en güncel Akınsoft Kampanyaları, Güvenlik Sistemleri Kampanyaları, bunların haricinde günlük hayatta karışabileceğimiz trajikomik olayları sizlere aktarıyoruz. Gerektiği zaman bilgi paylaşımı gerektiği zaman mizah içerikli paylaşımlarda bulunuyoruz. İnstagram hesabımızı takip etmeniz için yapmanız gereken tek…